Size Neler Sunuyoruz?

HİZMETLERİMİZ

E-Ticaret & E-İhracat Alanında Uzmanlaşmış Bir Ekip

10 yıldan fazladır 300’den fazla proje tecrübemiz ile E-Ticaret ve E-İhracat alanında hizmet vermekteyiz.

E-Ticaret Sitesi Kurulumu

E-Ticaret sitenizin sıfırdan kurulum sürecinde size yardımcı oluyoruz. Markanıza, ürünlerinize ve hedef pazarınıza en uygun sistemi sizinle belirleyip satışa hazır hale getiriyoruz.

E-Ticaret Kampanya Takibi

Aktif olan E-Ticaret projenizin Günlük/Haftalık/Aylık kampanya takvimini belirleyerek, E-Posta Pazarlamadan Google Reklamlarına, Meta Reklamlarından Site İçi Pazarlama Kurgularına kadar her alanda yönetimini gerçekleştirip, tüm pazarlama takibini yapıyoruz.

E-Ticaret Sosyal Medya Yönetimi

E-Ticaret Projenizin olması gereken en doğru sosyal medya kanallarını belirliyor (tiktok, instagram, pinterest, facebook, youtube vs.) buna görse sosyal medya pazarlama sürecini gerçekleştiriyoruz.

E-Ticaret E-Posta Pazarlama Yönetimi

E-Ticaret sitenizin günlük/haftalık/aylık E-Posta Pazarlama Stratejisini belirliyor, satışlarınızı arttırmaya yönelik E-Posta Pazarlama Çalışmarını gerçekleştiriyoruz.

Yurtiçi Pazaryeri Yönetimi

Yurtiçi Pazaryerlerindeki Mağazalarınızın (Trendyol, Hepsiburada, N11 vb.) satış optimizasyonunu gerçekleştiriyor, günlük/haftalık/aylık kampanya takibi ile pazarlama süreçlerini yönetiyoruz.

Etsy Mağaza Kurulumu & Yönetimi

Markanızın Etsy Mağazasını kuruyor, ürünleri ve mağazanızı optimize ediyoruz. Doğru reklam ve pazarlama stratejisiyle satışlarınızı arttırıyoruz.

E-Ticaret & E-İhracat Marka Oluşturma

Hedef ülke ve kitlenizi dikkate alarak, yurtiçi yurtdışı marka çözüm ortaklarımız ile E-Ticaret & E-İhracat projenize en uygun markayı oluşturuyoruz.

E-Ticaret Destekleri Takibi

Ticaret Bakanlığı ve devletin diğer kurumlarının E-Ticaret & E-İhracat alanındaki desteklerini, E-Ticaret Destek Ekibimiz ile takip edip, sizlerin bu desteklerden faydalanması için tüm süreci yönetiyoruz.

Faq

Sıkça Sorulan Sorular

Aşağıda müşterilerimizden sıkça karşılaştığımız soruların cevaplarını bulabilirsiniz. Aklınıza takılan başka bir konu varsa iletişim sayfasından bizimle iletişime geçebilirsiniz.

Pellentesque tincidunt tristique neque?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.

Suspendisse sed ultricies nisl, pharetra rutrum mauris?

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipiscing elit, sed do eiusmod tempor incididunt ut labore et dolore magna aliqua.


E-Ticaret Haberleri

E-Bültenimize kaydolarak E-Ticaret ile ilgili güncel konulardan haberdar olabilirsiniz.

Bu formu bitirebilmek için tarayıcınızda JavaScript'i etkinleştirin.