Kurumsal E-Ticaret Eğitmleri - Denizli E-Ticaret - Balkan Bulduk

Şirketinizin E-Ticaret Projesini Başarıya Ulaştıracak Tek Şey, EKİBİNİZ!

"E-Ticaret'in klasik ticaretten farkı internete dayalı teknik bilgi gerektiren çok noktasının olmasıdır. Ancak bu teknik bilgi alanında uzman ve tecrübeli kişilerden edinildiği takdirde, kolaylıkla öğrenebilecek ve hızlı bir şekilde uygulanabilecek bir yapıdadır."

Askon Demir Çelik, E-Ticaret Ekibiyle Tüm Dünyaya Ürün Satıyor

Demir-Çelik sektörünün öncü firmalarından Askon, uygulamaya geçirdiği Tasarım Merkezi ile metali sanatla buluşturan iki marka oluşturdu. Bu iki projenin online markalaşma süreci ve e-ticaret alanında danışmanlık veren firmamız aynı zamanda kurumsal e-ticaret eğitimleri ile de tüm projenin Askon içinde yürütebileceği bir sistem oluşturdu.

Farklı alanlarda uzmanlıkları olan E-Ticaret ekibi, tarafımızdan verilen kurumsal eğitimler ile E-Ticaret Projelerinin tasarım, yazılım, sosyal medya, dijital pazarlama alanlarında yönetimi sağlayabilecek yeterliliğe ulaştılar.

Askon Demir Çelik’in Artepera ve Wall Art İstanbul Projelerinde uyguladığımız kurumsal eğitim sistemi aşağıdaki şekildedir;

"Bu zamana kadar kurumsal eğitim verdiğimiz onlarca markanın başarı hikayeleri hakkında daha detaylı bilgi için sizleri ofisimize bekliyoruz..."

Bizimle İletişime Geçin

E-Ticaret’e dair aklınıza gelen her soruya cevap vermek için buradayız. Sadece bu aya özel sunulan Danışmanlık Hizmetimizin Ücretsiz İlk Seans Fırsatını kaçırmamak için bizimle hemen iletişime geçin.

  • E-Ticaret ile ilgilenen personelinizin, projenizi daha başarılı hale getirecek farklı alanlarda uzmanlaşmasını istiyorsanız,
  • Ekibinizin e-ticaret alanında daha yeterli düzeye gelmesini istiyorsanız,
  • Şirketinizin yeni başlatacağı e-ticaret projesi ile ilgili olarak genel kavramlar, teknik terimler ve diğer detaylara hakim olmak istiyorsanız,

İletişim formu aracılığı ile bizimle detaylı olarak paylaşın, size en kısa sürede yardımcı olalım.

1
2
3
4
5
6
7

İçerik KİLİTLİDİR!
Devamını okuyabilmek için lütfen bilgilerinizi giriniz.