Biz Kimiz?

Kurumsal

Denizli E-Ticaret olarak, 2012 yılında Türkiye’de henüz tam olarak oturmayan E-Ticaret Ajansı kavramıyla kuruluşumuzu gerçekleştirdik ve Denizli’de başladığımız hizmetimizle kısa sürede farklı illerden ve ülkelerden gelen müşterilerin taleplerine karşılık vererek onlarca markaya hizmet sunmaya başladık.

Vizyonumuz doğrultusunda daha etkili hizmetler sunma hedefiyle yan markamız Jeticaret ile büyüyerek, bugüne kadar yerli ve yabancı 300’den fazla projeye imza attık. Yeni markamız ve değerli ekibimizle birlikte E-Ticaret alanında güçlü bir şekilde hizmet vermeye devam ediyoruz.

Misyon

E-Ticaret sektöründe faaliyet gösteren veya bu alanda düşünen kişiler ve işletmeler için uygun bir E-Ticaret partneri bulmak oldukça zorlu bir süreçtir.

Biz, kuruluşumuzdan itibaren yalnızca E-Ticaret alanında hizmet sunarak pazarlama, markalaşma, optimizasyon, organizasyon, ekip oluşturma ve yatırım alanlarında uzmanlaşmış hizmetlerimizle ihtiyaçlarınıza yönelik stratejik hareket planlarını belirliyoruz.

E-Ticaret konusundaki deneyimimiz ve uzmanlığımızla sizlere güvenilir ve başarılı bir iş ortağı olmayı amaçlıyoruz. Sizin için en uygun çözümleri sunmak ve işletmenizin büyümesine katkıda bulunmak için çalışıyoruz.

Vizyon

E-Ticaret’in başarısı için matematiksel bir yaklaşımın önemine değinerek, veri analizi, yazılım uzmanlığı ve insan odaklı yaklaşımımızı bir araya getirerek başarıya giden yolu birlikte inşa ediyoruz. Hızla gelişen E-Ticaret dünyasını sürekli takip ederek, yeni trendleri yakalayarak sizi başarıya ulaştıracak bir iş ortağı olarak yanınızda yer alıyoruz.

Semrush, Mailchimp, Manychat, Klaviyo, Privy, Shopify, Magento gibi birçok farklı araçta uzmanlık sahibi olarak işimizi dünya standartlarında gerçekleştiriyoruz. Deneyimli ve uzman ekibimizle, sizinle aynı dili konuşuyor, aynı hedefe yöneliyor ve aynı tutkuyu paylaşıyoruz. İşbirliğimizin sizin için değerli ve verimli olması için özveriyle çalışıyoruz.

E-Ticaret Ekibine Katıl

E-Ticaret alanında uzmanlığınız varsa ya da E-Ticaret alanında kariyer yapmak istiyorsanız bizimle iletişime geçin.