E-Ticaret Danışmanlığı - Denizli E-Ticaret Hizmetleri - Balkan Bulduk

E-Ticaret Danışmanı; E-Ticaret'e dair aklınıza gelen her soruya en doğru şekilde cevap verebilecek olan uzmandır!

" Nasıl ki dünyaca ünlü sporcuların koçları var, profesyonel futbol takımlarının antrenörleri var; biz de e-ticaret sektörüne girmek isteyen firmalara koçluk yapıyor, en hızlı ve sağlam şekilde başarıya ulaşmalarını sağlıyoruz."

Ceviz İhracatının Önde Gelen Firmasının E-Ticaret Hikayesi

Tekstil sektöründe hizmet veren müşterimiz aynı zamanda cevizcilik alanında da Türkiye’nin en büyük ve teknolojik ceviz bahçelerinden bir tanesinin sahibiydi. Tüm dünyaya ihraç ettiği Türkiye’nin en kaliteli cevizlerini kendi vatandaşlarımız da yesin diyerek, müşterisine en hızlı ulaşım yolunu araştırırken yollarımız kesişti.

İlk toplantımız sonrasında el sıkıştık ve yol haritamızı oluşturduk. Öncelikle online markamızı belirledik, daha sonra e-ticaret sitemizi, fotoğraflarını, videolarını ve içeriklerini tamamladık, hasat bittiği anda sitemiz hazırdı. Belirlediğimiz yol haritasını uygulayarak sorunsuz bir şekilde sitesini açtı ve açıldığı gün satışlara başladı. E-Ticaret için ayırdığı stokları tükenene kadar da devam etti.

Kendisi bu sene ihracattan e-ticaret için ayırdığı ceviz miktarının az olduğunu bir sonraki hasat e-ticarete daha güçlü bir strateji ile gireceğini belirtti. Bu süreçte uyguladığımız pazarlama stratejisi ve hareket stratejisi ise…

"Bu zamana kadar danışmanlık verdiğimiz 100'e yakın marka hakkında daha detaylı bilgi için sizleri ofisimize bekliyoruz..."

Bizimle İletişime Geçin

E-Ticaret’e dair aklınıza gelen her soruya cevap vermek için buradayız. Sadece bu aya özel sunulan Danışmanlık Hizmetimizin Ücretsiz İlk Seans Fırsatını kaçırmamak için bizimle hemen iletişime geçin.

  • E-Ticaret yapmak istiyor ama nereden başlayacağını bilmiyor musunuz?
  • E-Ticaret yapıyor ama satışlarınızdan memnun değil misiniz?
  • E-İhracat, Amazon, Etsy vb. kavramları duyuyor ama nasıl hareket edeceğinizi bilmiyor musunuz?

İletişim formu aracılığı ile bizimle detaylı olarak paylaşın, size en kısa sürede yardımcı olalım.

1
2
3
4
5
6
7

İçerik KİLİTLİDİR!
Devamını okuyabilmek için lütfen bilgilerinizi giriniz.

İçerik KİLİTLİDİR!
İçeriği okuyabilmek için lütfen bilgilerinizi giriniz.