Bireysel E-Ticaret Eğitmleri - Denizli E-Ticaret - Balkan Bulduk

Gelecek E-Ticaret'te! Peki siz E-Ticaret'in neresindesiniz?

E-Ticaret hızla geleneksel ticareti yıkarken, kendi sistemini kuruyor. Bu süreçte en çok ihtiyaç olan ise E-Ticaret alanında yetişmiş kalifiye personel. Geleceğiniz için kendinize yatırım yapın, E-Ticaret Uzmanı ünvanına sahip olun.

Uzun süre işsiz olan Ayşe Hanım E-Ticaret Uzmanlığı eğitiminden 13 gün sonra E-Ticaret Personeli olarak işe başladı

Ayşe Hanım ile ilk toplantımızda böyle bir eğitimden dahi haberi yoktu. Kendisi iş arıyordu ve sürekli duyduğu bu e-ticaret kavramı ile ilgili kendini nasıl geliştirebileceğine dair bilgi almaya gelmişti. Biz de Bireysel E-Ticaret Eğitimi’nden bahsettik. Müfredat, genel yapı ve sistemini anlattık. Ailesi ile paylaşıp bilgi vereceğini söyledi.

Daha sonra eğitimi almak istediğini belirterek tekrar başvurdu. Eğitim tarihini belirleyip uygulamalı çalışmamızı gerçekleştirdik. Aynı dönemdeki kursiyerlerle beraber yoğun ve zorlu bir eğitim gerçekleşti.

Ayşe Hanım eğitimden hemen sonra çalışmalarına başladı. Kendisiyle eğitimde paylaştığımız sistemlerle yaşadığı bölgedeki e-ticaret yapan firmalara dair analizlerini oluşturmuştu ve bingo, araştırma yaparken bir firmanın E-Ticaret Personeli aradığına dair ilanı ile karşılaştı.

İş başvurusunda bulundu ve ertesi gün işe alındığı haberini aldı.

Mutluluğunu ilk paylaştığı kişilerden birisi olmak bizi de çok mutlu etmişti. Ayşe Hanım’ın izni ile aşağıdaki kendi yorumunu paylaşıyoruz;

“Daha önce değil E-Ticaret, internete dair hiçbir alanda çalışabileceğimi düşünmemiştim. Mezun olduğum bölüm ve devletin kadro olanaklarını düşündüğümde geleceğim için umutsuzluk içindeydim. Sundukları eğitim ile bana yeni bir imkan oluşturan Balkan Bey’e çok teşekkür ederim.”

Ayşe Hanım’ın e-ticaret eğitiminde öğrendiği konular ise aşağıda listeledik;

 

"Başta Denizli ve Aydın olmak üzere Türkiye'nin farklı şehirlerinde düzenlediğimiz onlarca bireysel e-ticaret eğitimi hakkında daha detaylı bilgi için sizleri ofisimize bekliyoruz..."

Bizimle İletişime Geçin

Bireysel E-Ticaret Eğitimi hakkında aklınıza gelen her türlü soru için iletişim formunu kullanarak bizimle iletişime geçin. En kısa sürede size dönüş yapacağız.

  • İş Garantili Eğitim denilebilecek bir eğitim arıyorsanız
  • Türkiye’nin ve dünyanın en hızlı gelişen sektörünü öğrenmek istiyorsanız
  • Kendinizi geliştirmek ve E-Ticaret alanında uzmanlaşmak istiyorsanız
  • E-Ticaret konusunda bilgi sahibisiniz ancak eksiklerinizi tamamlamak istiyorsanız

İletişim formu aracılığı ile bizimle detaylı olarak paylaşın, size en kısa sürede yardımcı olalım.

1
2
3
4
5
6
7

İçerik KİLİTLİDİR!
Devamını okuyabilmek için lütfen bilgilerinizi giriniz.