E-TİCARET SİTESİ

Ürünlerinizi internetten satmak için ihtiyacınız olan e-ticaret sitenizi çok kısa sürede hazırlıyoruz. Profesyonel ekibimiz ile sitenizin teknik altyapısını hızlıca oluşturup ürün satışı yapabileceğiniz hale getiriyoruz.

E-Ticaret sektöründe bulunan projelerimiz ve e-ticaret sektörü hakkında bilgi birikimiz ile hazırladığımız e-ticaret sitesinde daha önce e-ticaret yapmadıysanız, yapmanız gerekenler noktasında sizi bilgilendiriyoruz.

Sizinle beraber e-ticaret sektörüne girişinizde birlikte çalışıyoruz.

Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

E-TİCARET PROJESİ

E-Ticaret sektörü ile ilgili büyük bir projeniz mi var?

E-Ticaret Proje Yönetim geçmişi olan ekibimizle yol haritanızı çıkaralım. Projeniz ile ilgili ürün, pazar analizini yapalım ve en doğru hareket planını birlikte çıkaralım. Bu süreçte ihtiyacınız olan teknik desteği de profesyonel ekibimiz ile hızlıca gerçekleştirip projenizi kısa sürede sağlam temeller üzerine inşa edelim.

Daha detaylı bilgi için lütfen bizimle iletişime geçin.

WEB SİTESİ

Web Sitesi ticaret yapan, bir ürün ve hizmeti tanıtma mecburiyeti bulunan, belirli bir işyeri olan kısacası ticari hayatın içinde yer alan her firmanın ihtiyacı olan bir zarurettir.

Gelişen teknolojiye uyumlu, kurumsal kimliğinize uygun, profesyonel bir web sitesi için gelin birlikte çalışalım.

Türkiye ve Dünya’da yüzlerce websitesi referansı bulunan firmamız ile sizlerede hizmet vermekten memnuniyet duyarız.

Daha fazla bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

ÖZEL WEB YAZILIMI

Günümüzde ticari hayatımızı daha etkin kılmak ve sonuç odaklı çalışmak için farklı hizmetlere ihtiyaç duyarız. İnterneti de bu şekilde etkin kullanmak için firmanızın ihtiyaçlarına yönelik özel web yazılımları gerekmektedir.

Örneğin Türkiye’nin farklı bölgelerinde bayileri olan bir firma sahibisiniz. Bayilerinizin ödemelerini hızlandırmak ve belirli indirim oranlarıyla satışlarınızı arttırmak için özel bir web yazılımı oluşturdunuz. Bayileriniz şifre kullanıcı adları ile girip carilerini görüp kredi kartı ile anlık ödeme yapabiliyor, erken ödeme yapanlar indirimden faydalanıyor, satışlarını arttıranlar ek hediyeler kazanıyor. Böyle bir yazılım hem alacağınız ödemeleri kolaylaştırıp hızlandırırken hemde satışlarınızı arttıracaktır.

Siz de sektörünüze yönelik yapılabilecek özel web yazılımları hakkında bilgi almak hem de ihtiyacınız olan özel web yazılımları ile ilgili görüşmek için lütfen bizimle iletişime geçiniz.

MOBİL UYGULAMALAR

Günümüzde herkesin cebinde en az bir akıllı telefon bulunmakta. İş, eğitim ve eğlence amacı ile kullanılan tabletlerde azımsanmayacak adette. Teknolojinin gün geçtikçe mobile doğru kayıyor olması ticari faaliyet gösteren firmaların mobilde yer almalarını zaruri hale getirmiştir.

Kurumsal Mobil Uygulamaları firmanın hizmetlerinin tanıtılması ve kurumsal prestij açısından büyük önem taşımaktadır. Bunun yanında ticari faaliyetlerinizde işlerinizi kolaylaştırması açısında da mobil uygulama çok büyük önem arzetmektedir. Örneğin bir su şirketi, evlerinden su siparişi veren müşterileri için bir uygulama hazırlatıp siparişleri telefonla arayarak değil de mobil uygulama ile kolayca siparişlerini alsa hatta bu siparişlerde dönemlere göre indirim/kampanya uygulasa, rakipleri arasından öne çıkmanın yanı sıra sipariş alma sistemini kolaylaştırarak işlerini optimize ederek büyütecektir.

Siz de ihtiyacınız olan mobil uygulama ile ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

MOBİL WEB SİTELERİ

2016 yılı itibariyle mobil internet kullanımı masaüstü internet kullanımını geçti. Bu da gösteriyor ki insanlar akıllı telefon ve tabletlerinden internet sitelerine girişi masaüstü bilgisayarlardan daha fazla.

Bu istatistikler gösteriyor ki kurumsal internet siteniz mobil cihaz ziyaretlerinde içeriğindeki bilgileri en doğru şekilde göstermelidir. Aynı zamanda en küçük ekranlı telefonda bile kolaylıkla internet sitenizin alt sayfalarına, ürünlerine, iletişim bilgilerine, fotoğraflarına ulaşım sağlanmalıdır.

Bunun için kurumsal sitenizi ücretsiz olarak analiz edip firmanızın internet sitesinin mobil tasarımını gerçekleştirebiliriz. İnternet sitenizin mobil kullanımı ile ilgili bilgi almak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

GOOGLE REKLAMLARI

Google.com aracılığı ile her gün dünyanın her yerinden milyonlarca arama yapılıyor. Google’da vereceğiniz reklamlarla ürün ve hizmetleriniz ile ilgili aramalarda, websitenizi arama sonuçlarının en üstünde gösterebilirsiniz. Biz sizin için bu çalışmayı gerçekleştiriyoruz.

Örneğin Klima Bakımı yapan bir işletmeniz var. Bulunduğunuz şehirde klima bakımı yaptırmak isteyen potansiyel bir müşteriniz Google’da “klima bakımı” şeklinde arama yapıyor. Potansiyel müşterinizin yaptığı bu aramada ilk sırada Google Reklamı ile işletmenizin iletişim bilgilerinin ve websitesinin çıkmasını sağlıyorsunuz. Yani potansiyel müşterinizin size google reklamları ile ulaşmasını sağlıyoruz.

Sizde daha fazla müşteriye ulaşmak, ürün ve hizmetlerinizde Google Reklamlarını kullanmak için bizimle iletişime geçebilirsiniz.

FACEBOOK REKLAMLARI

Facebook tüm dünyada kullanılmakta olan bir sosyal medya sitesidir. 7’den 70’e herkesin kullandığı bu sosyal medya hesabında reklam verebilir, daha düşük bütçeyle daha fazla kitleye, etkin reklam yapabilirsiniz.

Biz ürün ve hizmetlerinizi Facebook Reklamları ile dünyanın istediğiniz herhangi bir yerine tanıtabiliriz. Profesyonel grafiker ve reklam uzmanlarımız tarafından hazırlanan reklamlarınız ile potansiyel müşterilerinize ulaşabilir, satışlarınızı arttırabilirsiniz.

Siz de Facebook Reklamları ile ilgili daha detaylı bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

INSTAGRAM REKLAMLARI

Instagram son zamanlarda dünyada en çok kullanılan sosyal medya uygulaması olarak karşımıza çıkıyor. 7den 70e herkesin kullandığı Instagram’da ürün ve hizmetlerinizi Instagram Reklamları ile potansiyel müşterilerinize tanıtabilir, aktif pazarlama faaliyetinizi Instagram üzerinde de gerçekleştirebilirsiniz.

Siz de Instagram Reklamları ile ilgili bilgi almak ve ürün ve hizmetlerinizi instagram reklamları ile tanıtmak için bizimle iletişime geçin.

SOSYAL MEDYA DANIŞMANLIĞI

Facebook, Twitter, Instagram vb. sosyal ağların yükselişi ve insanların aktif olarak sosyal medyayı kullanıyor olması, markaların sosyal medyayı profesyonel olarak kullanmaları zorunluluğu getirmiştir. Markalar ve firmalar için potansiyel müşterilerinin yer aldığı sosyal medya artık çok büyük önem arzeder konuma gelmiştir.

Biz firmanız ve markanız için size özel profesyonel sosyal medya danışmanlığı vermekteyiz. Firmanız ve markanız için sosyal medya üzerinden yapılabilecek çalışmalara dair ücretsiz bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

TOPLU E-POSTA GÖNDERİMİ

Firmanızın müşterileri veya potansiyel müşterileriyle iletişiminde toplu eposta gönderimi için danışmanlık hizmetleri vermekteyiz. Siz de toplu eposta gönderimi ile ilgili danışmanlık ve bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.

LOGO TASARIMI & KURUMSAL KİMLİK

Firmanızın ihtiyacı olan logo çalışmasını gerçekleştiriyoruz. Aynı zamanda firmanızın kurumsal kimlik çalışmasını da oluşturuyoruz.

Markanızın logosu ve firmanızın kurumsal kimlik çalışması hakkında bilgi almak için lütfen bizimle iletişime geçin.